Teknik Yapı

İskele Apartmanı

Mükemmel Konum İstanbul Anadolu Yakası’nda ideal bir konumda olan İskele Apartmanı; Bağdat Caddesi İskele Sokak'ta yer alıyor. Bir dakika yürüyerek Bağdat Caddesi'ne İki dakika yürüyerek Caddebostan Sahil'ne ulaşabiliyorsunuz. Günün stresini atın; İş gününüzün stresini ve yorgunluğunu Bağdat Caddesi boyunca yapacağınız yürüyüş ile atabileceğiniz bir imkan sunan İskele Apartmanı'ndaki dairelerde kullanılan tüm malzemeler kaliteli yaşam için tasarlandı.

Yaşam Başladı... Deniz manzaralı daireler... Büyük ferah daireleri olan bu mükemmel projede yaşam başladı. Her katta tek daire konseptiyle ferah ve geniş daireleri ile aileniz için her şey düşünüldü. Deniz manzaralı bu daireleri kaçırmamak için bir an önce satış ofisimize uğrayın.

İyi bir gelecek için tasarlandı... Dairelerde bulunan banyolarda vitrifiye ve armatürler Villory Boch; kullanılan yer seramiği Iris marka. Ayrıca mutfak ve banyolarda yer alan duvar kaplamalarında da Iris marka kaplama tercih edildi. Farklı tasarımı ve estetik duruşuyla ön plana çıkan bir modern yaşam konutu.

İskele Apartmanı, mutlu bir yaşam ve iyi bir gelecek için tasarlandı.

Kat Planı

Galeri

Biz Sizi Arayalım Fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için formu doldurunuz.

Evet
Hayır
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Gönder

Satış Ofisi

Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi Plajyolu Sokak
No: 23 Suadiye - Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 97 97 | info@teknikyapi.com

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.