Teknik Yapı

Köşk Apartmanı

En Gözde Semtte; İstanbul Anadolu Yakası'nın en gözde semtlerinden biri olan Göztepe’de yer alan Köşk Apartmanı Tütüncü Mehmetefendi Caddesi’nde yükseliyor.


Tarihi doku; Tarihi köşkleriyle ünlü Göztepe’de bugünün ve geleceğin en kıymetli yatırımlarından biri İstanbullularla buluşuyor.

Şimdi durun ve hayal edin...
Hayal edin; Evinizden yürüyerek iki dakikada Bağdat Caddesi’ne ve on dakikada Caddebostan sahiline ulaşıyorsunuz. Günün tüm stresini ve yorgunluğunu ise Bağdat Caddesi’nde yapacağınız bir yürüyüşle keyfe dönüştürüyorsunuz.

Ve işte hayal ederken sizi gülümseten bu çok özel proje şimdi Göztepe’de canlanıyor. Farklı tasarımı ve estetik duruşıyla ön plana çıkan Modern Yaşam Konutu Köşk Apartmanı, hayatınıza mutluluk katmak ve geleceğinizi özel kılmak için sizleri bekliyor.
Yaşam başladı! Sosyal aktivitelerinizden geri kalmayın, fitness salonu, sauna vb. ayrıcalıklar da burada sizi bekliyor. Ayrıca her daire için size özel depo alanı sunuluyor.

Kat Planı

Galeri

Biz Sizi Arayalım Fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için formu doldurunuz.

Evet
Hayır
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Gönder

Satış Ofisi

Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi Plajyolu Sokak
No: 23 Suadiye - Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 97 97 | info@teknikyapi.com

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.