Teknik Yapı

Seben Apartmanı

Nezih ve Eşsiz Bir Yaşam Bağdat Caddesi’nin yanı başında, İstanbul’un nezih semtlerinden Erenköy’de yer alan Seben Apartmanı muhteşem deniz manzarasına sahip daireleri ve her yere yakın konumuyla sizleri eşsiz bir yaşama davet ediyor.

Lokasyonu ve Sosyal İmkanları ile Zengin Prestijli ve köklü Erenköy’ün dokusuna ve modern hayatın ihtiyaçlarına uyumlu bir şekilde yükselen Seben Apartmanı’ndan Bağdat Caddesi’ne yürüyerek sadece bir dakikada ulaşmanız mümkün. Sahil yoluna, marinalara ve Anadolu Yakası’nın en güzel noktalarına yakın konumu ile zengin sosyal imkanlar sunan Seben Apartmanı kendi imkanlarını da avantajlarına ekliyor. Yanı başınızdaki Bağdat Caddesi’nde yapacağınız yürüyüş ve alışverişin ardından evinizdeki geniş güneşlenme terası ve yüzme havuzu ile günün yorgunluğunu keyifli anlara dönüştürebileceksiniz.

Galeri

Biz Sizi Arayalım Fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için formu doldurunuz.

Evet
Hayır
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Gönder

Satış Ofisi

Erenköy Mah. Şerafettin Sk. No: 20
Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 97 97
Mobil: 0542 542 00 11 | info@teknikyapi.com

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.