Teknik Yapı

Suadiye Sahil

Bir başkadır Suadiye; Dizi dizi köşklerin renk renk cumbaları...Adaları selamlayan altın sarısı kumları...İstanbul’un letafet dolu günlerinin aynası Suadiye. Burada tüm sokaklar denize kavuşur. Kuş sesleri sohbetlere karışır. İstanbul’un kıymetli muhiti Suadiye.

Baştan kuruluyor; Bugün bu değerli semtin en eski sitelerinden Suadiye Sahil Sitesi, yeni baştan kuruluyor. Her anlamda ışık saçan bu elit proje, Suadiye’nin değerine değer katıyor.
Kalitesiyle fark yaratıyor; Bu sitede A’dan Z’ye tüm detaylarda kalite hakim. Ankastre mutfak cihazlarından armatürlere, seramiklerden vitrifiye ürünlere kadar her parçada dünyaca ünlü markalar kullanılıyor. Parkeler, dolaplar, kapılar... Hepsi kalitesi ve estetiğiyle fark yaratıyor, uzun yıllar keyifle kullanabilmeniz için özenle seçiliyor.

Kat Planı

Galeri

Biz Sizi Arayalım Fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için formu doldurunuz.

Evet
Hayır
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Gönder

Satış Ofisi

Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi Plajyolu Sokak
No: 23 Suadiye - Kadıköy / İstanbul
Tel: 0216 362 97 97 | info@teknikyapi.com

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.