Ön Talep Formu

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Evet
Hayır
gönder

TEKNİK YAPI'DAN

KARTAL'A YENİ PROJE

GÖRÜLMEMİŞ ÖN TALEP FIRSTALARI İLE

Yücel Sitesi, Teknik Yapı kalitesiyle yeniden dönüşüyor. İçerisinde 5 adet büyük park bulunan proje yaşam başladığında Kartal’ın en sosyal, en gözde projelerinden birisi olacak.

Kartal Cevizli minibüs caddesi üzerinde konumlanan yeni proje, sizlere yemyeşil ve ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor. Ayrıcalıklı konumu ve hayatınıza değer katacak sosyal imkanları ile ön talep fırsatlarını kaçırmayın.

Ayrıcalıklı bir yaşam Kartal'ın en yeşil projesi açık havuzu ile yeşilliklerin arasında sizlere hayatı tatil gibi yaşama ayrıcalığı sunuyor.
Yemyeşil parklarında özgürce oynayabilecek çocuklarınız özel kreş ile hem doğayı hem de eğlenceyi bir arada yaşama fırsatına sahip olacak.

Adaların TAM KARŞISI Kartal Cevizli minibüs caddesi üzerinde, sahil yoluna çok yakın, AVM ve anayolların yanı başında benzersiz bir lokasyon.
  • Avm, hastane ve eğitim kurumları 10 dk
  • Sahil ve Bağdat Caddesi 5 dk
  • Havalimanı: 20 dk
  • Metro: 5 dk

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.