Teknik Yapı

Lansman Fiyatlarıyla Kampanya

Anasayfa    Medya    Lansman Fiyatlarıyla Kampanya
7.5.2015

 

Fikirtepe’nin Kentsel Dönüşümüne öncülük yapan Teknik Yapı, Concord İstanbul’un 2. Etap satışlarında Bahar Kampanyası başlattı.

 

Teknik Yapı ruhsatını aldığı ve kat irtifakını kurduğu Concord İstanbul’un ikinci etabını Bahar Kampanyası ile cazip hale getirdi. Concord İstanbul’un toplam 553 daire ve 10 ticari üniteden oluşan 2. Etaptaki rezidans daireleri Bahar Kampanyası ile satışa sunuluyor. Teknik Yapı’nın yüzde 100 mutabakat sağladığı ikinci adadaki daireler, yüzde 10 indirim ve 50 aya sıfır faiz fırsatıyla görücüye çıkıyor. 50 ay sıfır faiz avantajını kullanmak isteyenler için ayrıca yüzde 10 peşinat kolaylığı sağlanıyor. Yüzde 10 peşinattan faydalanmak isteyenler daire fiyatının yüzde 10’un peşin öderken, yüzde 20’sini Ocak 2016’da, yüzde 20’sini Ocak 2017’de ara ödeme şeklinde taksitlendirme geriye kalan yüzde 50’si için ise banka kredisi kullanma imkanına sahip olacak.

Concord İstanbul’da sunulan avantajların sadece kampanyalarla sınırlı olmadığını belirten Umut Durbakayım, bölgedeki projeler arasında sadece Teknik Yapı, daire fiyatının yaklaşık yüzde 1,5’una tekabül eden Nnoter masrafının tamamını karşıladığını da sözlerine ekledi. Concord projesinde yer alan dairelerdeki net/brüt metrekare arasındaki oranın ortalama yüzde 32 seviyesinde olduğunun altını çizen Umut Durbakayım, bu oranın bölgedeki en avantajlı net metrekare birim fiyatına tekabül ettiğini vurguladı.

Bölgedeki metrekare fiyatlarının 7.000 – 8.000 lira aralığına çıktığını aktaran Umut Durbakayım, söz konusu fiyatların bölgedeki projelerin tamamlanmasıyla birlikte iki haneli rakamların üzerine çıkacağını anlattı.

Concord İstanbul’da yer alan toplam 1.170 rezidans dairenin 617’sinin Fikirtepe’deki ilk adada olduğunu ve 1. Etap olarak satışa çıktığını hatırlatan Durbakayım “Homeofis ve ticari birimleri barındıran karma projemizin ilk etabında yüzde 99 oranında satış oranına ulaştık. Concord İstanbul ikinci etap satışlarında ise şimdiden yüzde 25’i aştık” bilgisini paylaştı.

Concord İstanbul’un 1. etabının 400 milyon ikinci etabının ise 350 milyon lirası civarında satış büyüklüğüne sahip olduğunu belirten Umut Durbakayım toplam satış büyüklüğünün ise 750 milyon lira civarında olduğunu ifade etti. Durbakayım, 1. etabın Aralık 2016, 2. etabın ise Aralık 2017’de biteceğini belirtti.  

*Bu kampanya eski dönem kampanyası olup sadece kendi dönemi içinde gerçekleştirilmiştir. ''Güncel kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için biz sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz.''