Teknik Yapı

Deluxia Park Business

Anasayfa    Projeler    Deluxia Park Business

BİZ SİZİ ARAYALIM

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

İlgili proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
Formu Gönder

İŞ HAYATINIZIN YÜKSELEN YILDIZININ AYRICALIKLI DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

Teknik Yapı, adından her zaman söz ettiren yapılardan bir diğerine Deluxia Park Business ile imza atıyor. İstanbul’un yeni finans merkezi Kartal’da yükselen Deluxia Park Business, rahatlığı ve A+ ofis konforunu şehrin kalbinde sizlere sunuyor.

İŞ HAYATININ DELUX'U

Deluxia Park Business, sizlere adalar manzarasına karşı modern bir tarz ile tasarlanmış A+ ofislerde rahat çalışma ortamları sunuyor. 
Adalar manzarasının büyüleyici güzelliğiyle toplantılarınız müşterileriniz için heyecan verici hale gelecek.

GÖRÜNTÜSÜYLE BÜYÜLÜYOR

Deluxia Park Business’ın lobisi, görkemli atmosferi ve güler yüzlü karşılama personeli ile en ince ayrıntısına kadar size yakışacak şekilde düşünüldü.

ZAMANIN DEĞERİNİ BİLİYORUZ

Deluxia Park Business, gu¨n geçtikçe değerlenen Kartal ve Maltepe’nin kesişim noktasında yer alırken, metroya, E5’e, havalimanına ve diğer ulaşım ağlarına olan yakınlığı ve rahat erişimi sayesinde sizleri İstanbul’un her yerine kısa su¨rede ulaşabileceğiniz trafik ve stresten uzak bir yaşamla tanıştırıyor.

Deluxia Park Business'ta bir yerden bir yere ulaşırken zaman kaybetmeyeceksiniz. Ofisinizden çıkar çıkmaz tüm metro ağlarına 2 dakika içerisinde ulaşabilecek, havalimanına olan yakınlığı ile uçağınızı kaçırma derdinden tümüyle kurtulacaksınız.

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.