Teknik Yapı

Deluxia Dragos

Anasayfa    Projeler    Deluxia Dragos


Deluxia ayrıcalığı Dragos’ta yeniden hayat buluyor

Batı Ataşehir’de çok ses getiren, konforun ve lüksün zirvesi Deluxia Projesi’nin devamı olan Deluxia Dragos, aynı konfor ve kalite anlayışını Dragos kıyılarına taşıyor. Neoklasik tarzdaki Deluxia Palace ve Deluxia Suites’in mimarisini modern çizgilerle yeniden yorumlayıp, göz kamaştırmaya hazırlanıyor.

Deluxia Dragos, göletlerle çevrili, çağdaş mimarinin en özgün eserlerinden biri olarak yükseliyor.
25 katlı dev bir rezidans bloğu olarak inşa edilecek Deluxia Dragos, ayrıcalıklara dolu bir dünyanın kapısını ardına kadar açıyor. İster home office olarak kullanabileceğiniz, ister konforlu yaşam için seçeceğiniz stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin her m²’si sizi ve ailenizi özenle ağırlamaya hazır.

Denize nazır, hayalinizdeki ev hazır

Deluxia Dragos, İstanbul’un en gözde yerleşimlerinden biri olan Dragos’ta, denizin çok yakınında kuruluyor. Metro durağına yürüme mesafesinde, sahil yolu ve E5 arasında bulunan Deluxia Dragos, eşsiz konumuyla hem alternatif ulaşım imkanı sunuyor hem de denizden kopmadan şehirle kolayca bağlanmanızı sağlıyor. Kartal’da yeni yapılan dünyanın en büyük Adliye Sarayı’na yakınlığı ise evinizin gün geçtikçe daha da değerli hale gelmesine imkan tanıyor.

Yarın bugünden çok daha güzel olacak

Hayat her anlamda yorucu ve yıpratıcı. Onu daha güzel kılmak, iş dışındaki tüm zamanınızı arzuladığınız gibi yaşamak ise neredeyse hayal gibi. Fakat hayallerinize ulaşmak artık imkansız değil.

Bir düşünün, işten yorgun argın evinize dönüyorsunuz. Şehrin tozu dumanından kısa bir yol katederek hemen uzaklaşıyorsunuz.

Aracınızı size özel kapalı otoparkınıza park edip, kendinizi havuzun serin sularına atıyorsunuz. Havuz çıkışı kısa bir sauna seansı ile üzerinizdeki tüm negatif yükler buharlaşıp gidiyor. Fitness Center’da Plates dersinden çıkan eşinizle buluşuyor, çocuk klubünde arkadaşlarıyla oynayan küçük kızınızla beraber evinizin yolunu tutuyorsunuz. Tabi tek bir asansör yolculuğu kadar uzun bir yol bu. Akşam keyfiniz bununla da kalmıyor. Marmara’nın masmavi sularına baktığınız balkonunuzda keyifli bir akşam yemeği yiyor, belki de ‘ne iyi yaptık’ dercesine eşinizle bir an göz göze geliyor ve gülümsüyorsunuz. İşte Deluxia Dragos’un lüks ve mutlulukla bezenmiş hayat kavramından bahsediyoruz size. Çocuğunuzu parka götürmek, fitness’a gitmek gibi meşguliyetlerle uğraşmadığınız, yollarda hayatınızdan çalmadığınız bir yaşam bu. Aradığınız her şeyin, sosyal birimler ve rezidans hizmetleri sayesinde elinizin altında olduğu bambaşka bir yaşam...

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.