Teknik Yapı

Upcity Residence

Anasayfa    Projeler    Upcity Residence


Teknik Yapı’dan Yeni bir yaşam merkezi: Upcity Residence

Teknik Yapı’nın alışılagelmiş yüksek standartlarıyla inşa ettiği Upcity Residence, mimari güzelliğini kusursuz konfor anlayışıyla taçlandırıyor. Kaliteli bir yaşam için kaliteli malzemelerin kullanıldığı Upcity Residence’ta yer karolarından mutfak cihazlarına her şey özenle seçildi. 2 blok halinde, farklı ihtiyaçlara uygun dairelerden oluşan Upcity Residence, yeni bir yuva ya da modern bir ofis hayali kuran herkese kapısını açıyor.

Hayata zaman ayırmak için…

Günümüzde zaman hiç olmadığı kadar değerli. Yoğun iş hayatından uzaklaşmak, spor ve diğer aktivitelere zaman ayırmak da bir o kadar zor. Neyse ki Upcity Residence’ta sizi mutlu edecek her şey fazlasıyla var. Spor tesisleri, sauna, buhar odası, yüzme havuzu, Upcity Residence’nin sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı… Dahası sanki 5 yıldızlı bir oteldeymişsiniz gibi rahat etmeniz için concierge hizmetleri, kapalı otopark, temizlik ve tamirat birimleri… Hepsi Upcity Residence’ta sizi bekliyor. Kısacası Upcity Residence’ta kendine ve eğlenceye zaman ayırmak çok kolay.

Proje Detayları

12 Katlı 2 Blok Residence
Alışveriş merkezi ve alışveriş alanları
Açık yüzme havuzu
Fitness Center
Basketbol sahası
Çok yönlü spor sahaları
Aeorobik salonu
Masa tenisi
Sauna
Çocuk oyun alanları
Site lokali, TV odası
Temizlik hizmetleri
Laundry & kuru temizleme
Business Lounge
Toplantı odaları
Her daireye özel kapalı otopark alanı
7/24 güvenlik

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.