Teknik Yapı

Uptwins Deluxe Residence

Anasayfa    Projeler    Uptwins Deluxe Residence


Daha fazlasını isteyenler için…

Teknik Yapı olarak geleceğin yapılarını tasarlarken, mutluluk inşa etmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden planlama ve yapım aşamasında her ayrıntıya büyük önem veriyoruz. Uptwins Deluxe Residence işte bu detaylı çalışmanın sonucunda çıkan kusursuz bir Teknik Yapı eseri. 20 katlı 2 rezidanstan oluşan Uptwins Deluxe Residence, %80 yeşil alanıyla ferah, yenilikçi ve modern mimarisiyle göz alıcı, çalışan bireylerin ihtiyaçlarına uygun çözümleriyle fonksiyonel ve sunduğu tüm ayrıcalıklarla elit bir yerleşim merkezi.
Dilerseniz stüdyo dilerseniz 1+1 ya da 2+1 tipi her metrekarenin en efektif şekilde kullanıldığı rezidans daireleri… Tercihiniz ne olursa olsun hayatınız Uptwins Deluxe Residence ile bambaşka olacak.

Modern hayatın tüm gereksinimlerinin elinizin altında olmasını istiyorsanız…

Artık zaman herkes için çok değerli. İşte bu yüzden, Uptwins Deluxe Residence hayatınızı kolaylaştıracak, boş vakitlerinizi dolu dolu yaşamanızı sağlayacak her türlü gereksinimi fazlasıyla sunuyor. Uptwins Deluxe Residence’ın eksiksiz yaşam konsepti sayesinde iş çıkışı Fitness Center’da sporunuzu yapabilir, steam room ya da saunada günün yorgunluğunu atabilir, kışın kapalı, yazın ise açık yüzme havuzunda kendinizi serin sulara bırakabilirsiniz. Ayrıca kendinize daha çok zaman ayırabilmeniz için temizlik hizmetleri, Laundry & Kuru Temizleme, Vale Parking gibi birçok ayrıcalıklı hizmet… Hepsi Uptwins Deluxe Residence’ın benzersiz dünyasında sizi bekliyor.

Uzaklara gitmeden şehrin kalabalığından uzaklaşmak istiyorsanız…

Uptwins Deluxe Residence, İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kartal’da yükseliyor. E5 ve TEM’e direkt bağlantısıyla alternatif ulaşım imkanı sağlıyor, Metrobüs ve yapılmakta olan Metro hattıyla da toplu taşımayı kullanarak dilediğiniz yere gidebilme imkanı sağlıyor. Bölgenin en büyük alışveriş merkezinin yanında olması ise evinizin farklı ihtiyaçlarını kolay yoldan sağlamanıza imkan tanıyor.

Sadece özel hayatınıza değil işinize de yarayan bir ev arıyorsanız…

İşimiz hayatımızın bir parçası; zamanımızın da önemli bir paydası. Özgün mimarisinden, sosyal tesislerine kadar tüm ayrıntıları çalışan bireylerin yaşam hızına ayak uydurmak, hayatlarına konfor katmak için tasarlanmış Uptwins Deluxe Residence, iş hayatınıza keyif katacak çözümleriyle de fark yaratıyor. İş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz lüks toplantı odaları, işinizle ilgili ya da özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz 360° manzaralı lounge alanları, Uptwins Deluxe Residence’ı bu alanda da benzersiz kılıyor.

Proje Detayları
20 katlı 2 blok
Toplam 312 residence
Kapalı - Açık otoparklar
Kamera kontrollü güvenlik sistemi
Yüzme havuzu
kapalı yüzme havuzu
Türk hamamı, sauna, steam-room
Yürüyüş alanları
Basketbol
Fitness center
Alışveriş alanları
Business lounge
Toplantı odaları
Vale Parking, kuru temizleme

Toplam insaat alanı: 80.000 m²

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.