Teknik Yapı

Başkanın Mesajı

Anasayfa    Kurumsal    Başkanın Mesajı1974 yılında genç mühendis olarak inşaat dünyasına tek başına attığım adım, aynı zamanda bugünkü TEKNİK YAPI’nın başlangıcı idi. Bugün, bütün takım arkadaşlarımızla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın avantajı ile yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar inşaat sektörünün muhtelif branşlarında altı milyon m² nin üzerinde imalat yaptık. İleri teknolojileri takip etmemiz ve üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileri ile işbirliğimiz TEKNİK YAPI’yı sektöründe farklı bir konuma getirmiştir.
Araştırmacı ve yenilikçi ruhumuz, yapmış olduğumuz gerek sanayi yapılarında, gerekse konut inşaatlarında farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız TEKNİK YAPI’yı bu günlere taşımıştır.
Planlarımızı uzun vadeli yapıyoruz ve yarattığımız değerlerin farkındayız. Bundandır ki, TEKNİK YAPI, 2004 yılında hız verdiği toplu konut projelerinde yarattığı konseptler ile projelendirdiği onlarca fabrika ve yüzlerce bina inşaatında kendine has çizgisini daima yansıtmıştır.
Mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmenizi diler, sevgi saygılarımı sunarım.

Nazmi DURBAKAYIM
Onursal Başkan / İnşaat Mühendisi

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.