Teknik Yapı

Dilman Towers

Anasayfa    Projeler    Dilman Towers


Kökleri yerde, başları zirvede...

Yeni bir yaşam başlıyor! Geçmişle geleceğin buluştuğu seçkin bir yaşam konsepti Dilman Towers... Yüzyıllık mirasın köklerinden gökyüzüne uzanan bu çok özel proje Teknik Yapı’nın kalite, konfor ve yüksek teknolojisiyle hayat buluyor. Sıradışı bir yaşam standartının ayrıcalığı sizi zirveye taşıyacak...

Geçmişle gelecek buluşuyor...

Dilman Towers'da zirvede bir yaşam sizleri bekliyor... 27 katlı, 2 kulesi 248 m² lüks daireleriyle, Kadıköy’ün göz kamaştıran noktası Erenköy'ün incisi Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesindeki Dilman Towers, merkezi konumuyla geçmiş ile geleceğin bir arada olduğu ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Gelenekten geleceğe...

Kaliteyi, konforu ve yüksek teknolojiyi seçkin bir yaşam konseptiyle birleştiren Teknik Yapı, çok özel projesi Dilman Towers ile sizleri beklentilerinizin ötesinde ayrıcalıklı bir yaşam standartını sizinle buluşturuyor. 10 dönümü tümüyle yeşil alan olan 12 dönümlük arazide yükselen Dilman Towers’da tarih ile iç içe nostaljik dokusunu geleceğin teknolojisi ile birlikte yaşayacaksınız...

Konforun çağdaş yorumu...

Teknik Yapı sizi sıradışı projesi Dilman Towers ile Erenköy’ün en göz kamaştırıcı noktasından Marmara Denizi ve Adalar’ın muhteşem manzarasına davet ediyor. Binbir renge boyanmış büyülü manzarasını seyrederken, sevdiklerinizle yepyeni bir İstanbul masalı yaşayacak, asırlık çınarların bahçesini süslediği, masmavi denizin batan güneşe eşlik ettiği, yemyeşil doğasıyla Dilman Towers’da sevdiklerinizle mutluluğu zirvede yaşayacaksınız.

Seçkin bir yaşam konsepti...

Teknik Yapı’nın Dilman Towers projesinde hayatınıza renk katacak, sizi özel hissettirecek herşey standartlar üztü bir anlayışla ve donanımda sizlere sunuluyor. Seçkin spor aktiviteleri, güneşlenme platformları, sosyal tesisleri ve rekreasyon alanları ile birçok etkinliği birarada bulabilceğiniz Dilman Towers’da aktif bir yaşam sizleri bekliyor.

Proje Detayları 27 katlı 2 kule
248 m²’lik toplam 104 daire
Mul-T lock marka çelik kapı
ERREBİ marka İtalyan mutfak
Banyolarda İtalyan seramik ve jakuzi
Kablonet, kablo TV, telefon bağlantı altyapısı
OTİS marka 3 adet şahıs, 1adet yangın asansörü 2,5m/s
Kapalı - Açık otoparklar
Kamera kontrollü güvenlik sistemi
Türk hamamı, fitness salonu, sauna
Kapalı Squash salonu
Yarım kapalı ve açık basketbol sahası
Jet-stream’li 2 kulvarlı kapalı yüzme havuzu
Açık havuz
Teras bar, Teras Jakuzi
Kid’s play & Care
Toplam insaat alanı : 40.000 m²

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.