Teknik Yapı

Uplife Park

Anasayfa    Projeler    Uplife Park


Yüksek standartlarda yepyeni bir yaşam, yepyeni bir anlayış

Modern hayatın tüm gerekliliklerini bir araya getirerek manzarasıyla, kalitesiyle, sosyal imkanlarıyla sakinlerine premium bir yaşam tarzı sunan UpLife Park, Kartal’da toplam 20.000 m²’lik alanda yükseliyor. UpLife Park tepeden tırnağa en ince ayrınıtsına kadar kaliteyi yaşatan inşaatıyla Kartal’a yepyeni bir yaşam anlayışı getiriyor. Burada her şey sizin için özenle tasarlandı, hayat kalitesini en üst düzeye çıkartmak için her detay akıllı çözümlerle donatıldı. Kısacası Uplife Park, Kartal’da yepyeni bir yaşam tarzı, yepyeni bir anlayışın ilk örneğini sunuyor.

Kartal’da geleceğin ilk örneği

UpLife Park Kartal’da birçok ilki bir arada gerçekleştiriyor. Üstün inşaat kalitesi, güvenliği ve sunduğu olanaklarla Kartal’da geleceğin ilk örneğini sunuyor. Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla göz kamaştıran UpLife’ta yaşamak bugünün standartlarının çok üzerinde bir yaşam tarzını da beraberinde getiriyor. Havuzdan fitness center’a kadar birçok özelliği içinde bulunduran UpLife Park konumuyla da göz kamaştırıyor. UpLife’ın alışveriş merkezlerine yakın, gürültü ve karmaşadan uzak konumu burada yaşamayı bir kat daha çekici kılıyor.

UpLife Park’ta aradığınız her şey elinizin altında

İsteyene deniz, isteyene şehir manzarası, çocuklar doya doya güvenli bir ortamda oynasın diye %75 yeşil alan, spor tesisleri, kapalı otopark, sosyal tesisler, yüzme havuzu... 19 katlı 5 blok, toplam 567 dairede yepyeni bir yaşamın ilk tohumları atılıyor. Toplam 8 ayrı bloktan oluşan UpLife Park’ta 5 blokta konut, 2 blokta ticari işletmeler, bir blokta ise spor, sağlık kompleksi ve mağzalar yer alacak. Aradığınız her şeyin elinizin altında olmasının yanı sıra konutların planları da ihtiyaca yönelik olarak en efektif şekilde oluşturuldu. Öyle ki, UpLife Park’ın her köşesinde yaşamak bir keyif.

Herkesin ihtiyacına ve zevkine göre farklı alternatifler

İster bekar, ister kalabalık bir aile olun, yaşarken en iyisini isteyen herkes için UpLife Park’ta farklı alternatifler var. A ve E bloklarındaki tüm daireler 1+1 tipinde olacak ve bloklar 151 daireden oluşacak. B ve C bloklarında ise 3+1 tipindeki daireler bulunacak. Bu blokların her birinde 74 daire olacak. D bloğunda ise 76 adet 2+1, 37 adet 1+1 olmak üzere 152 adeti yer alacak. Beş ayrı blokta her ihtiyaca farklı çözümler sunan toplam 567 daire olacak.

Teknik Yapı farkıyla güven içinde bir yaşam

UpLife Park’ta siz rahat uyuyun diye, sevdikleriniz ve değer verdiğiniz her şey 24 saat özel güvenlik şirketi tarafından korunuyor. UpLife Park, iyi yaşamayı tercih edenlerin seçimi olmakla kalmıyor, bu seçkin yaşamın arkasında Teknik Yapı güveni ve imzasını da taşıyor. Birçok benzer projeye başarıyla imza atan Teknik Yapı, Kartal’da yaşamı UpLife Park ile yeniden tanımlıyor.

Proje Detayları
19 katlı 5 Blok
4 Ticaret bloğu 12 adet bağımsız bölüm
2 ticari blok
Spor kompleksi
Toplam 567 daire
Kapalı - Açık Otoparklar
Kamera Kontrollü güvenlik sistemi
Yüzme havuzu
Türk hamamı
Yürüyüş alanları
Basketbol
Fitness Salonu
Yangın, doğalgaz ve kapı hırsız alarmı

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.